Firma WENTEX to polski producent przewodów wentylacyjnych z blachy ocynkowanej. Nasze działania opieramy na 30 letnim doświadczeniu w branży. Dzięki zdobytemu przez ten okres doświadczeniu i nabytym umiejętnościom przedsiębiorstwo jest w stanie oferować wysokojakościowe produkty przy zachowaniu szybkiej realizacji zamówień. Za sprawą specjalistów i młodej, dynamicznej kadry firma gwarantuje profesjonalne wykonanie zadania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dbamy nawet o najmniejszy detal przy produkcji przewodów wentylacyjnych. Realizowaliśmy już systemy wentylacyjne dla hal produkcyjnych i budynków użyteczności publicznej – od basenów po galerie handlowe i nie boimy się nowych wyzwań. Bogaty park maszynowy i dokładna praca pracowników są składowymi, dzięki którym możemy oferować produkty najwyższej jakości.

Wybierając WENTEX otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości produktu i szybkiej realizacji zamówienia. To są nasze mocne strony, o których nie boimy się mówić głośno.

 

Misja Firmy

 

Chcemy wykorzystać wspólnie wypracowane doświadczenia i wiedzę do tego, aby jak najlepiej sprostać każdemu projektowi. Pragniemy tworzyć bezpieczne przestrzenie i zdrowy klimat w pomieszczeniach, gdzie zastosowane są systemy wentylacyjne WENTEX. Naszym celem jest dążenie do realizacji ambicji i oczekiwań każdego klienta, poprzez skuteczne rozwiązywanie problemów, dopasowanie do każdych warunków i oferowanie produktów na najwyższym poziomie.

Misją WENTEX jest produkowanie elementów wentylacji przy zachowaniu krótkiego terminu realizacji. Za każdym razem dążymy do efektywnej komunikacji z klientem, aby proces od kontaktu z kontrahentem do finalnego zamówienia był jak najkrótszy, a realizacja jak najszybsza. Produkujemy elementy wentylacji dogodne w montażu, których cena pozwoli zaoszczędzić środki przeznaczone na inwestycję. Inwestujemy w coraz to bardziej rozbudowany park maszyn, urządzeń i oprogramowania, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić elastyczne podejście do każdego projektu.

 

DSC_9359 DSC_9320 DSC_9346 DSC_9318 DSC_9272 DSC_9248 DSC_9221